Ігор Терехов зустрівся з німецькими забудовниками
06 лютого 2024 10:04 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов зустрівся з німецькими забудовниками Харківський міський голова Ігор Терехов зустрівся з представниками німецької будівельної галузі, які поділилися досвідом розбудови житлової інфраструктури.

У заході взяли участь керівник Житлової ініціативи для Східної Європи Кнут Хеллер, директор компанії «Нюрнберзька муніципальна компанія з питань нерухомості та будівництва житла» (WBG) Ральф Шекір і директор Департаменту будівництва міста Нюрнберг Даніель Ульріх. Метою зустрічі була розробка Концепції муніципального житла для міста Харкова на прикладі Нюрнберга.

За словами німецьких забудовників, відновлення Харкова після війни має відбуватися за неприбутковою моделлю, схожою на той процес, який відбувався в Нюрнберзі після Першої світової війни. При цьому міжнародні інвестори матимуть змогу вкладати кошти в розвиток післявоєнного Харкова, а місцева влада надаватиме ділянки для будівництва житла.

Ігор Терехов зазначив, що внаслідок збройної агресії рф близько 150 тис. харків’ян залишилися без даху над головою, тож питання надання житла є одним з головних, і міська влада має намір залучати для цього фінансування європейських банків.

Мер також обговорив з німецькими забудовниками інновації в будівельній галузі на прикладі міста-побратима Нюрнберга та подальшу співпрацю, яка сприятиме розвитку Харкова.

Розробка концепції муніципального житла для міста Харкова відбувається за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) під егідою проєкту Європейської економічної комісії ООН «UN4Ukrainian Cities».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини