Харків взяв участь у міжнародній конференції в Польщі
18 листопада 2023 17:29 Міжнародне співробітництво
Харків взяв участь у міжнародній конференції в Польщі Місто Харків було представлене на Міжнародній виставці-конференції «ReBuild Ukraine Powered by Energy», яка відбулася 14-15 листопада у Варшаві (Польща).

У заході взяли участь представники територіальних громад, державних структур, бізнесу, благодійних фондів, міжнародних інвестиційних та фінансових організацій тощо. Харків на конференції представила директор КУ «Харківська інвестиційна агенція» Тетяна Столяренко. Вона подякувала міжнародній спільноті за підтримку України, розповіла про темпи розвитку Харкова до повномасштабного вторгнення та показала наслідки руйнувань, спричинені збройною агресією рф. 

Крім того, Тетяна Столяренко розповіла потенційним інвесторам про перебіг роботи над оновленим Генеральним планом розвитку міста Харкова. Також були представлені вже реалізовані проєкти з відновлення пошкоджених будівель та подальші плани щодо розбудови міста з урахуванням сучасних викликів - дотримання безпекових норм, впровадження цифрових технологій, реалізація програм енергоефективності та охорони навколишнього середовища.

Основною метою заходу було залучення міжнародного фінансування для відновлення українських громад, сприяння підприємствам енергетичної галузі України в реалізації відновлення об’єктів критичної інфраструктури, які постраждали внаслідок військової агресії, а також залучення інвестицій у міста та регіони України. Окрім дискусійних панелей, була організована робота виставки, де були представлені зразки будівельних технологій, обладнання та матеріалів, сучасного електротехнічного обладнання та «зелених» технологій, світових досягнень у будівельній та енергетичній сферах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини