Харківські лікарні переходять на «зелену» енергетику
14 липня 2023 17:14 Медицина
Харківські лікарні переходять на «зелену» енергетику У Міській клінічній багатопрофільній лікарні №17 сьогодні, 14 липня, відкрили сонячну електростанцію.
Вона складається з 96 сонячних панелей потужністю 540 Вт кожна та двох інверторів потужністю 30 кВт.

Харківський міський голова Ігор Терехов зазначив, що в лікарні №17 рятують життя та надають медичну допомогу тисячам пацієнтів з Харкова та області. Раніше під час обстрілів медзаклад регулярно стикався з перебоями в електропостачанні. Тепер цю проблему розв'язали.

«Завдяки новому обладнанню ми забезпечимо стабільну роботу лікарні. Це екологічний вид електропостачання, який дозволяє заощаджувати ресурси, тому ми плануємо встановити такі сонячні електростанції і в інших медичних закладах», - наголосив мер.

Проєкт реалізував благодійний фонд «RePower Ukraine», створений у 2022 році для боротьби з наслідками російської агресії проти енергетичної системи України. Донором виступила німецька компанія «BayWa r.e.» у співпраці з Німецькою асоціацією сонячної енергетики, Асоціацією сонячної енергетики України та Європейською асоціацією сонячної енергетики.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини