«Харківводоканал» погасить борг за електроенергію наступного року
21 листопада 2014 15:06
«Харківводоканал» погасить борг за електроенергію наступного року КП «Харківводоканал» планує погасити борги перед АК «Харківобленерго» протягом 2015 року.
Про це сьогодні, 21 листопада, на обласній селекторній нараді повідомив генеральний директор КП «Харківводоканал» Іван Корінько. За його словами, борг за поточний рік перед АК «Харківобленерго» становить 40 млн грн.

Гендиректор підприємства зазначив, що на ситуацію, що склалася, вплинуло кілька факторів. Так, Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на водопостачання і водовідведення з 1 серпня, а розрахунки підприємство почало вести тільки з 1 вересня. Крім того, минулого року держава списала заводу ім. Малишева борг перед «Харківводоканалом», але з комунальним підприємством не розрахувалася. 

Іван Корінько підкреслив, що зараз «Харківводоканал» спільно з «Харківобленерго» розробляє механізми, щоб вже наступного року повністю погасити борг перед АК.

Він також зазначив, що до введення нових тарифів  рівень розрахунку населення становив 100%, а після підвищення тарифів - 83%. Але підприємство розраховує, що вже до Нового року населення буде повністю оплачувати послуги підприємства.

«Ми сподіваємося, що знайдемо вихід. Зараз опрацьовуємо всі можливі способи вирішення цієї проблеми, робимо все можливе, щоб не підвести харків'ян в сформованій неприємної ситуації », - зазначив Іван Корінько.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини