Комунальники закликають водіїв дотримуватися правил паркування
13 березня 2023 17:50 ЖКГ
Комунальники закликають водіїв дотримуватися правил паркування КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» звертається до водіїв з проханням правильно паркувати автомобілі у дворах багатоповерхових будинків та вздовж внутрішньоквартальних доріг, щоб не перешкоджати проїзду спецтранспорту.

Як повідомив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко, завдяки зверненням підприємства до громадян через ЗМІ, соціальні мережі та роботі безпосередньо з власниками автомобілів, в останні тижні  ситуація з паркуванням у Харкові дещо покращилася, проте на деяких ділянках внутрішньоквартальних доріг та у дворах багатоповерхівок залишається складною. 

«Я вкотре звертаюся до автовласників з проханням враховувати можливість проїзду спецтранспорту підприємства при паркуванні своїх автомобілів. Крім того, хочу нагадати про адміністративну відповідальність за порушення правил паркування», - зазначив Олексій Артикуленко. 

Так, згідно з Правилами дорожнього руху, стоянка ближче 5 м від контейнерних майданчиків та/або контейнерів для збирання побутових відходів заборонена.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини