КВПВ долучилося до екологічної акції з прибирання річки Жихорець
27 вересня 2023 16:38 ЖКГ
КВПВ долучилося до екологічної акції з прибирання річки Жихорець КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» підтримало екологічну акцію з прибирання річки Жихорець та її прибережної смуги.

З 26 вересня КВПВ вивозить побутові відходи, зібрані командою екоактивістів у яру Мокрий Жихор, яким протікає мала річка Жихорець. Вона розділяє два райони - Індустріальний та Немишлянський.

Як зазначили на підприємстві, роками в яр скидалися побутові відходи та будівельне сміття, що призвело до засмічення цього природного об'єкту. В рамках екологічної акції зусиллями громадських активістів було зібрано близько 500 мішків сміття.

«Ініціатива з вивезення побутових відходів з яру Мокрий Жихор була підтримана Харківським міським головою Ігорем Тереховим. Підприємство виділило робітників та спецтехніку, і найближчими днями ми вивеземо відходи, які вже зібрані в мішки», - повідомив директор КП «КВПВ» Олексій Артикуленко.

За його словами, робота з вивезення сміття з яру буде продовжена до настання холодів, у міру накопичення мішків з відходами. Також розглядається питання про встановлення додаткових контейнерів-бункерів для збирання великогабаритних відходів поблизу яру.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини