Світлана Горбунова-Рубан: Тих, хто одужав від COVID-19, у рази більше тих, хто захворів
30 листопада 2021 14:56 Медицина
Світлана Горбунова-Рубан: Тих, хто одужав від COVID-19, у рази більше тих, хто захворів За минулий тиждень у місті Харкові кількість тих, хто одужав від коронавірусу, в рази перевищила кількість тих, хто захворів.

Про це сьогодні, 30 листопада, на робочій нараді у Харківській міській раді повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, всього у Харкові за період спостереження лабораторно підтверджено 158 856 випадків захворювання на COVID-19, 141 312 пацієнтів одужали. На стаціонарному лікуванні перебуває 877 хворих на коронавірусну інфекцію, 14 756 осіб – лікуються амбулаторно.

«Ми пройшли дуже тяжкий пік. Раніше за тиждень ми фіксували до 8 тисяч нових випадків COVID-19. Зараз же за минулий тиждень ми маємо 1 910 хворих і 5 375 тих, хто одужав. Тобто тенденція, коли кількість тих, хто одужав, перевищує кількість тих, хто захворів, у рази, зберігається», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Також віцемер нагадала, що для формування колективного імунітету необхідно прищепити понад 80% дорослого населення та дітей віком від 12 до 17 років. На цей час всього з початку вакцинації дві дози вакцини отримали 694 274 особи.

Нагадаємо, що у Харкові працюють 34 пункти вакцинації у міських поліклініках, а також у територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів та в амбулаторії на вул. Доватора, 7 у Новобаварському районі. Крім того, центри масової вакцинації проти COVID-19 щодня функціонують на території торгових центрів «Україна», «Дафі», «Аве Плаза», «Караван», «Нікольський», «Епіцентр» на пр. Гагаріна, а також на шести ринках міста - Центральному, Кінному, Індустріальному, а також на ринках «Термінал» (Холодна Гора), «ХТЗ» та «Соллі» (на ринках - крім понеділка). Для отримання щеплення необхідно обов'язково мати при собі паспорт та код платника податків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини