У харківських лікарнях збільшили кількість місць для хворих на коронавірус
05 жовтня 2021 12:13 Медицина
У харківських лікарнях збільшили кількість місць для хворих на коронавірус У медичних закладах міста облаштували додаткові ліжко-місця для хворих на коронавірусну інфекцію.

Про це сьогодні, 5 жовтня, повідомила журналістам заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, кількість ліжко-місць з 770 збільшили до 1020. У лікарні №17 відкрили 30 додаткових місць, лікарні №18 - 60, а в пологовому будинку №2 - 110 ліжок, 25 з яких - для породіль та вагітних жінок (інші місця - для хворих гінекологічного відділення).

Віцемер зазначила, що нові додаткові місця забезпечені кисневими концентраторами, але до них планують підключити систему централізованої подачі кисню. Поки на ці місця кладуть хворих, які вже пройшли гострий період хвороби.

«В цілому в міських лікарнях кисень є. У нас всього 888 концентраторів і 543 точки з киснем на 1020 місць, але централізована подача кисню - більш надійна система, тому будемо його підводити і до додаткових ліжок», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Вона також повідомила, що додаткову кисневу ємність на 11 куб. м підключили в лікарні №25, де раніше використовували балони, і бочку планують встановити в лікарні №18, де тільки 50 із 110 місць, призначених для коронавірусних хворих, забезпечені киснем, решта - концентраторами.

Віцемер зазначила, що за минулий тиждень в Харкові на коронавірус захворіли 5162 людини, що на 37% більше, ніж за позаминулий. Міські лікарні заповнені на 79,3%. Станом на сьогодні в місті провакциновано 346 543 особи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини