У Харківській області сталося дев'ять пожеж через обстріли
25 червня 2022 09:37 Оперативна інформація
У Харківській області сталося дев'ять пожеж через обстріли Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС за добу, з 24 по 25 червня, здійснили 21 оперативний виїзд.

Таку оперативну інформацію повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській области.

На ліквідацію пожеж рятувальникии виїжджали 12 разів, 9 з яких – через обстріли у Київському (2) районі Харкова, а також Чугуївському (3), Ізюмському (2), Харківському (1) та Богодухівському (1) районах області. Горіли приватні будинки, господарчі споруди, автомобілі, адміністративні та виробничі будівлі, а також екосистеми.

Зокрема, о 23:40 в результаті обстрілів загорілися офісні приміщення на 9-му та 10-му поверхах у 10-поверховій адміністративній будівлі у центрі міста. Площа пожежі склала 70 кв. м. До її ліквідації було залучено п’ять оперативних відділень ДСНС. О 1:03 пожежу приборкали. За попередніми даними, постраждалих немає.

О 4:46 25 червня один зі снарядів влучив у приватне подвір’я у селі Клугіно-Башкирівка Чугуївського району. Площа займання склала 250 кв. м. Пожежу загасили о 6:20.

Всього протягом доби рятувальники виїжджали три рази на проведення аварійно-рятувальних робіт, чотири - для надання допомоги населенню, два – з інших причин.

Піротехнічні підрозділи ДСНС ліквідували 13 ворожих боєприпасів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини