У Харкова є потенціал найкомфортнішого міста України, - начальник управління «UkraineInvest»
19 вересня 2023 20:47 Місто
У Харкова є потенціал найкомфортнішого міста України, - начальник управління  «UkraineInvest» Харків може стати найбільш комфортним містом в Україні.

Таку думку сьогодні, 19 вересня, на інвестиційному форумі висловив начальник управління Офісу із залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest» Максим Бондаренко. Він повідомив, що з початку повномасштабної війни «UkraineInvest» супроводжує понад 30 проєктів на суму 2,7 млрд дол., серед них - проєкти в Харкові.

«Ми сподіваємося, що надалі нарощуватимемо кількість проєктів та розмір залучених інвестицій у Харків. Місто має потенціал бути найкомфортнішим в Україні. Враховуючи кількість людей, які там проживають, це великий потенціал робочої сили для підприємств, які будуть створені найближчим часом», - зазначив Максим Бондаренко.

Нагадаємо, у липні КУ «Харківське інвестиційне агентство» та «UkraineInvest» підписали меморандум про співпрацю. Робота в рамках документу передбачає залучення інвестицій в економіку Харкова, супровід реалізації інвестиційних проєктів, підтримку малого та середнього бізнесу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини