У Харкові організували концерт для вчителів
03 жовтня 2020 19:36 Місто
У Харкові організували концерт для вчителів Концерт з нагоди Дня працівників освіти відбувся сьогодні, 3 жовтня, на стадіоні Дитячо-юнацької спортивної школи №5, біля скверу імені Ф. Сафарова.

На заході виступила відома українська співачка Оля Полякова. З прийдешным святом вчителів привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Дорогі друзі! Ми зібралися тут, щоб разом відсвяткувати День вчителя. Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса, його команди вітаю всіх педагогів Харкова з прийдешнім професійним святом. Для вчителів ми назавжди залишимося учнями, а вони для нас - особливими, чудовими людьми. Ми пам'ятаємо нашого класного керівника, першого вчителя. Низький уклін вам - людям, які зробили з нас самодостатніх і успішних особистостей. Майбутнє нашого міста ми довірили вам, дорогі вчителі. Адже від того, який багаж знань ви дасте нашим дітям, залежить успішний розвиток Харкова і всієї країни. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя і щоб завжди на ваших обличчях були посмішки. А ми разом продовжимо розвивати улюблене місто», - звернувся до присутніх Ігор Терехов.

Також професійних успіхів педагогам побажала Оля Полякова, яка зазначила, що сама за освітою - вчитель вокалу.

Нагадаємо, що День працівників освіти відзначається в Україні в першу неділю жовтня згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини