У Харкові почала працювати координаційна рада волонтерів
04 серпня 2022 16:44 Місто
У Харкові почала працювати координаційна рада волонтерів Перше засідання координаційної ради волонтерів при Харківському міському голові відбулося сьогодні, 4 серпня.

У ньому взяли участь понад 25 великих громадських організацій, серед яких - «Дія», «Push Team», «Вільний Харків», «Долоньки-UA», «4.5.0. Харків», «Ротарі клуб Харків», «Нью Левел», «Жовта Допомога», «Точка Опору», «Barstylers» та ін., які з першого дня війни допомагають харків'янам та мешканцям області.

У ході зустрічі учасники визначили основні напрямки подальшої роботи та сформували п'ять напрямів спільної діяльності:
- підготовка до опалювального сезону;
- робота з волонтерськими кухнями;
- систематизація діяльності;
- робота зі спеціальними службами - територіальною обороною, ДСНС та службою швидкої допомоги;
- фандрайзинг (збір пожертв).

Також учасники координаційної ради обговорили низку пріоритетних проєктів для реалізації, а саме: створення єдиного реєстру волонтерів, списання комунальних платежів із волонтерських кухонь та залучення ресурсів на підготовку міста до нового опалювального сезону.

Нагадаємо, що раніше Харківський міський голова Ігор Терехов ініціював створення координаційної ради, яка об'єднає міську владу та волонтерів. Мета - сприяти волонтерській діяльності та налагодити більш ефективну роботу з надання допомоги харків'янам. Приєднатися до ради можуть усі охочі волонтерські організації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини