У Харкові пошкоджено понад 800 об'єктів соціальної інфраструктури
28 жовтня 2022 10:27 ЖКГ
У Харкові пошкоджено понад 800 об'єктів соціальної інфраструктури У реєстрі пошкоджених об’єктів (будівель) внаслідок бойових дій налічується 884 об’єкти соціальної інфраструктури міста Харкова.

Як повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства, з них - 107 об'єктів закладів дошкільної освіти, 117 - загальної середньої освіти, 36 - вищої освіти, 79 - охорони здоров’я, 17 - культури, 528 - інші адміністративні будівлі та нежитлові споруди.

Реєстр веде уповноважений орган з організації та координації виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд у місті Харкові.

У департаменті зазначили, що волонтери продовжують допомагати комунальникам у ремонті будинків та об'єктів соціальної інфраструктури міста. Наприклад, за вересень-жовтень команди волонтерів закрили контури у 37 об'єктах: у 4 школах у Київському районі, 9 школах та 7 дитсадках - у Немишлянському, 10 школах та 7 дитсадках – у Шевченківському районах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини