У Харкові презентували гендерний паспорт
21 лютого 2019 12:43 Суспільство
У Харкові презентували гендерний паспорт Перший форум «Місто твоїх можливостей» проходить сьогодні, 21 лютого, у Харькові, в готелі «Національ».

У ньому беруть участь представники міської ради, міського батьківського комітету, громадських організацій, бізнесу, молодіжних об'єднань.

На форумі було представлено гендерний паспорт Харкова. Як повідомила депутат міської ради, голова комісії з гуманітарних питань Ольга Чичина, аналіз даних для складання паспорта вівся близько року, в результаті були визначені групи людей, що живуть в Харкові, та їхні потреби.

«У паспорті міститься інформація про те, хто в місті проживає, які у них потреби в залежності від статі, віку та соціального статусу. Паспорт створений не тільки для виконавчих органів міської ради, а й для бізнесменів, громадських організацій, які повинні знати, чого потребують люди. Ми хочемо створити рівні можливості для реалізації та зростання всіх жителів - це і якісна освіта, медичне обслуговування, соціальна підтримка», - повідомила депутат.

За її словами, наступним кроком стане розробка конкретного плану дій в сфері гендерної рівності, який відіб'ють у Стратегії розвитку міста Харкова.

Виступаючи на форумі, заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що головний механізм роботи з громадою - це співпраця з громадськими організаціями, які представляють людей і знають їх потреби. До громадської ради при Харківському міському голові входять представники понад 100 організацій, кожна з яких пропонує розглянути ті чи інші соціальні проблеми та шляхи їх вирішення. Вона нагадала, що проект «Єдина соціальна мережа», який реалізовується в місті, об'єднує організації різної спрямованості, які працюють з людьми з інвалідністю, з сім'ями, з жертвами насильства та агресорами, борються з наркозалежністю тощо. Віце-мер зазначила, що міська влада відкрита до нового співробітництва.

Учасники форуму сьогодні також обговорюють такі теми: «Харків - місто доступне для кожного: кращі практики з урахуванням потреб жителів міста», «Харків - місто твоїх можливостей: потреби сучасного міста», «Сім'я у великому місті».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини