У Харкові скасують усі необов’язкові тендери
22 липня 2023 15:24 Економіка
У Харкові скасують усі необов’язкові тендери У місті Харкові першочергово виділятимуть кошти на оборону, відновлення житла та інфраструктурні проєкти.
Як повідомив сьогодні, 22 липня, в ефірі національного телемарафону Харківський міський голова Ігор Терехов, усі необов'язкові тендери будуть скасовані. За його словами, зараз у місті триває перевірка тендерних договорів.

«Ми проводимо повний аудит тендерів, договорів допорогової тендерної закупівлі та зупинимо все, що є необґрунтованим. Також скасуємо закупівлю послуг чи товарів, які нині необов'язкові. Йдеться про спортивні змагання, культурні заходи, крім найважливіших, - на це ми знизимо витрати. І продовжимо спрямовувати кошти на оборону та ЗСУ, яким допомагаємо постійно, на відновлення житла та інфраструктурні проєкти, бо необхідно готуватися до опалювального сезону», - наголосив мер Харкова.

Також Ігор Терехов зазначив, що керівники, які не пройдуть тендерної перевірки на нецільове використання коштів, будуть усунуті від виконання посадових обов'язків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини