У Харкові встановили національний рекорд до Всесвітнього дня радості
02 серпня 2023 15:41 Суспільство
У Харкові встановили національний рекорд до Всесвітнього дня радості У Всесвітній день радості в місті Харкові встановили національний рекорд України.

1 серпня громадська організація «Можливості. Мотивація. Медіа» провела захід, під час якого близько 500 дітей віком від 6 до 9 років одночасно отримали дзвінок-вітання від анімованого персонажа Морквинки через додаток «Ізі Бізі». Протягом 20 хвилин діти малювали, гралися та виконували інтерактивні завдання разом з новим другом. Цей рекорд офіційно зафіксували представники Національного реєстру рекордів України.

Для встановлення рекорду за кожною Морквинкою «сховався» волонтер, який за допомогою програми керував діями та голосом персонажа. В ініціативі, спрямованій на психологічну підтримку дітей, взяли участь міжнародні волонтерські організації, всеукраїнські благодійні фонди, студенти 40 університетів України, підприємці, психологи та вчителі.

«Завдяки роботі харківських психологів, педагогів та IT-фахівців 512 дітей майже з усіх областей України об'єдналися та отримали привітання від віртуального друга. Мета ініціативи - подарувати українським дітям позитивні емоції, які змогли б прибрати з їхньої пам'яті всі ті страхи та травматичні спогади, що вони переживають зараз разом із дорослими», - зазначили в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту.

Захід було реалізовано командою проєкту «Kids UA» з ГО «Можливості. Мотивація. Меді» спільно з «Ізі Бізі» при співробітництві з «МaPanda» та «Bini Games» за підтримки проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», який імплементується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit» (GIZ) за дорученням Федерального уряду Німеччини та Департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини