У Харкові вводиться графік тимчасових відключень опалення
12 березня 2015 11:27 ЖКГ
У Харкові вводиться графік тимчасових відключень опалення КП «Харківські теплові мережі» з 12 березня вводить в дію графік групового регулювання опалення.

Як повідомив головний інженер підприємства Євген Зінченко, графік групового регулювання опалення від ЦТП і локальних котелень (без відключення гарячого водопостачання) вводиться у зв'язку з підвищенням температури зовнішнього повітря та з метою недопущення перегріву будівель.

Графік вводиться при стійкій середньодобовій температурі зовнішнього повітря 6 градусів тепла і вище. Відключення тепла буде проводитися в три черги з 8:00 до 20:00, але не менш, ніж на 4 години, залежно від температури зовнішнього повітря. При подальшому підвищенні середньодобової температури час відключення теплопостачання збільшуватиметься. Введення графіка групового регулювання опалення не призведе до зниження температури всередині будівель і приміщень, але дозволить «ХТМ» економити до 30% природного газу.

Як повідомив Євген Зінченко, на найближчі вихідні синоптики прогнозують зниження температури зовнішнього повітря, тому не виключено, що в ці дні опалення в Харкові не відключатимуть.

«Режим регулюватиметься іншим способом, безпосередньо на джерелах тепла. Також перед нами поставлено завдання не допустити зниження температури гарячої води, а для цього температура теплоносія повинна бути не нижче 63 градусів. Найлегше температуру регулювати на Салтівці, де встановлені центральні теплові пункти, а от у центрі міста окремі будинки підключаються безпосередньо до магістралі. Щодня ходити по ним ми не в змозі, тому регулювання досягається шляхом зниження напору на насосних станціях», - зазначив Євген Зінченко. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини