У Харкові забезпечують генераторами об’єкти водопостачання
07 червня 2023 15:32 ЖКГ
У Харкові забезпечують генераторами об’єкти водопостачання КП «Харківводоканал» встановило альтернативні джерела електропостачання на насосній станції, яка забезпечує водою мешканців Немишлянського, Основ'янського та Індустріального районів.

Про це сьогодні, 7 червня, повідомив начальник управління артезіанського водопроводу та насосних станцій комплексу «Харківводопостачання» Олександр Черняєв. За його словами, з початком воєнних дій у місті проводиться системна робота щодо забезпечення насосних станцій альтернативними джерелами електропостачання.

«На цьому об'єкті вже закінчили монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Одночасно оновили електрообладнання на самій насосній станції, що знизить ризики при стрибках електропостачання та дозволить уберегти прилади і перекачувальні агрегати від перепадів напруги. Модернізована та доукомплектована генераторами станція працює у штатному режимі», - зазначив Олександр Черняєв.

За його словами, завдяки генераторам при виникненні будь-якої позаштатної ситуації, пов'язаної з припиненням електропостачання, станція продовжить працювати автономно та подаватиме воду.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини