У міськраді розглянули заявку про проведення зборів у наметі на площі Свободи
15 травня 2019 12:44 Місто
У міськраді розглянули заявку про проведення зборів у наметі на площі Свободи Засідання погоджувальної комісії, на якому було розглянуто звернення щодо проведення безстрокового мирного зібрання з використанням намета на пл. Свободи, відбулося сьогодні, 15 травня, в Харківській міській раді.

Як повідомила заступник Харківського міського голови - керуючий справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Чечетова-Терашвілі, звернення щодо проведення безстрокового мирного зібрання на пл. Свободи надійшло 12 травня від громадянина Михайла Лебедя на електронну пошту Харківської міської ради. Заявник був запрошений на засідання комісії, але не з'явився.

В ході засідання директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан повідомив, що намет, про який йдеться в зверненні, встановлений ​​прямо на проїжджій частині, але відповідно до Закону України «Про дорожній рух», заборонено розміщення будь-яких конструкцій на проїжджій частині за винятком виконання ремонтно-будівельних робіт. При цьому необхідно виконати низку заходів щодо забезпечення об'їзду такої ділянки, жодну з яких виконано не було.

«Цей намет знаходиться в охоронній зоні контактної мережі. При розміщенні будь-яких об'єктів поблизу контактної мережі подається окрема заявка на відключення живлення з контактних мереж, тому що в разі обриву люди потраплять в зону ураження струмом. Цього теж не було зроблено. Також, за інформацією з соціальних мереж, в наметі знаходиться запас пально-мастильних матеріалів, до чого це може призвести, ніхто не знає. Тому ми категорично проти розміщення даного намета на проїжджій частині. До того ж конструкція обмежує видимість пішохідного переходу і заважає руху транспорту», - підкреслив Сергій Дульфан.

За словами начальника управління дорожнього господарства Департаменту будівництва і дорожнього господарства Антона Стрільця, пл. Свободи знаходиться на балансі КП «Шляхрембуд», і ніяких документів з приводу узгодження встановлення намету на підприємство не надходило.

У свою чергу головний інженер КП «Харківські теплові мережі» Олексій Лука зазначив, що в зоні розміщення палатки знаходяться життєво важливі комунікації для міста, і установка конструкції ускладнює доступ до них.

«На цій ділянці на площі розташована магістральна камера, яка потребує капітального ремонту, тому що існує серйозна загроза обвалення її конструкції. Там потрібно поміняти два колектори, засувки і відновити конструктив самої камери. Час у нас обмежений, і вже необхідно приступити до ремонту, але поки у нас немає доступу до об'єкта», - повідомив Олексій Лука.

З огляду на всі аргументи доповідачів, погоджувальна комісія прийняла рішення - запропонувати перенести проведення масового заходу з використанням намета з пл. Свободи на пл. Захисників України. У разі відмови доручити Юридичному департаменту Харківської міської ради у встановлений термін забезпечити підготовку і подачу матеріалу до Харківського окружного адміністративного суду.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини