У місті реалізують стратегічний проект з розвитку індустрії моди
10 лютого 2017 15:41 Суспільство
У місті реалізують стратегічний проект з розвитку індустрії моди Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів та покази прет-а-порте за підтримки організаторів Національного тижня моди «Ukrainian Fashion Week» пройдуть у Харкові.

Проведення цих заходів ініціювала Харківська міська рада.

Конкурс молодих дизайнерів пройде перед показами, заявки на нього почнуть приймати у другій половині лютого, і переможці зможуть представити свої колекції на подіумі. У програмі - не тільки демонстрація кращих луків (образів) харківських і відомих українських дизайнерів, а й робота шоу-румів, благодійний аукціон та інші заходи соціального спрямування. Організатори «Ukrainian Fashion Week» готові консультувати Харків під час підготовки «Kharkiv Fashion».

Як повідомила сьогодні, 10 лютого, під час обговорення запланованих заходів начальник управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Вікторія Грецька-Миргородська, проект реалізують у рамках затвердженої Стратегії розвитку Харкова до 2020 року.

За її словами, мета цих заходів - підтримка молодих дизайнерів, залучення інвесторів, розвиток у Харкові модної індустрії та легкої промисловості, а також створення кластера, який займеться її розвитком. Конкурс і покази стануть першими кроками в реалізації довгострокового проекту.

Почесний консул України в Італії Марко Тосон, який взяв участь у сьогоднішньому обговоренні зазначив: «Я готовий до співпраці. Я готовий залучити італійських виробників одягу, модельєрів. Але в Харкові необхідно розвивати легку промисловість, потрібно допомагати студентам-дизайнерам, щоб вони виходили на вищий рівень. Мені Харків нагадує італійське місто Падую. Я б хотів, аби наші міста розвивали партнерські відносини. Думаю, разом ми зможемо реалізувати багато цікавих проектів». 

Заходи циклу «Kharkiv Fashion» пройдуть у місті в кінці квітня.

Стежити за анонсами, конкурсом і дізнаватися більш детальну інформацію можна буде в соціальних мережах і на сайті «Навігатор інвестора. Харків», який став майданчиком для побудови ефективної комунікації між потенційним інвестором і муніципалітетом.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини