У Салтівському районі оновлюють внутрішньобудинкові системи
04 грудня 2023 11:13 ЖКГ
У Салтівському районі оновлюють внутрішньобудинкові системи Бригади дільниці з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Салтівського району комплексу «Харківводовідведення» з початку року оновили комунікації холодної води в 50 будинках, водовідведення - у 35, зливової каналізації - у 45 і замінили понад 6 км мереж.

Як повідомив начальник районної служби Андрій Євдошенко, роботи проводяться поетапно в кожному під'їзді.

«Замість старих металевих труб ми встановлюємо сучасні поліетиленові, з тривалішим терміном експлуатації. Вже традиційно встановлюємо на системах максимальну кількість запірної арматури, щоб під час роботи мінімізувати відключення послуг споживачам. У грудні запланували оновити зливову каналізацію в будинках, а також замінити 300 м систем холодної води та 120 м - водовідведення», - зазначив Андрій Євдошенко.

Заступник директора комплексу Олексій Кучеревський розповів, що у пріоритеті залишаються відновлювальні роботи в будинках, пошкоджених обстрілами. Оскільки Салтівський район - один із найбільш постраждалих від збройної агресії рф, там таких будівель особливо багато.

«В першому півріччі виконали відновлювальні заходи у всіх пошкоджених будинках у Салтівському районі, куди планували заселяти мешканців», – зазначив Олексій Кучеревський.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини