Відключення електроенергії в Харкові триватимуть - обленерго
02 грудня 2014 12:30 Місто
Відключення електроенергії в Харкові триватимуть - обленерго Відключення електроенергії в Харкові триватимуть. Про такі попередні дані повідомили в прес-службі АК «Харківобленерго».

Зараз в Україні спостерігається брак генеруючих потужностей, і в зв'язку з цим має бути скорочено споживання електроенергії. «У Харкові існує 10 черг відключення, в залежності від необхідності зниження споживання електроенергії НЕК «Укренерго» приймає рішення про кількість відключених черг», - заявив прес-секретар АК «Харківобленерго» Володимир Скічко.

1 грудня 2014 року по команді чергового диспетчера НЕК «Укренерго» по місту Харкову і Харківській області вводилися графіки аварійних відключень з 1 по 7 чергу загальним навантаженням 178 МВт. В результаті цього частково знеструмлювалися промислові підприємства, міськелектротранспорт, житлово-побутова сфера та інші споживачі електроенергії.

2 грудня 2014 року о 7:39 були введені графіки аварійних відключень з 1 по 6 чергу, а о 10:40 - в повному обсязі. Тривалість і обсяги відключень електроенергії в подальшому будуть регламентовані диспетчером НЕК «Укренерго».

За неперевіреними даними, аварійні відключення можуть тривати до 5 грудня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини