Вулицю Весніна розширять і зроблять там реверсивний рух трамваїв
25 червня 2021 15:39 Інфраструктура
Вулицю Весніна розширять і зроблять там реверсивний рух трамваїв Розширення вул. Весніна і створення там реверсивного руху трамваїв заплановано на поточний рік.

Про це сьогодні, 25 червня, повідомив на брифінгу заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов.

За його словами, створення реверсивного руху - продумане необхідне рішення, яке обговорювалося, зокрема, з представниками громадськості.

«Планується розширення вулиці Весніна - вниз від вул. Сумської. Також ми зробимо реверсивний рух трамваїв, як це зроблено на вул. Мойсеївській, і таким чином прибираємо це «пляшкове горло», - зазначив Євгеній Водовозов.

За його словами, це все комплексне рішення з оргназаціі руху з урахуванням будівництва нової розв'язки. У майбутньому заплановано зменшення реверсу за рахунок будівництва ще однієї смуги трамвая.

Також Євгеній Водовозов зазначив, що зараз ведеться перекладка мереж на території майбутньої дороги в районі ст. м. «Київська», і наступного року дорогу планується побудувати.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини